


136,25 ₴
Мила керамічна чашка в оригінальному дизайні - подарунок, який сподобається дівчинці будь-якого віку. Чашка декорована зображенням діснеївської принцеси та маленька володарка чашки зможе зібрати всю колекцію улюблених персонажів.
Кружка виготовлена з високоякісної кераміки, поверхня чашки покрита глазур'ю, яка не збирає забруднення і полегшує догляд за чашкою. Кружка"Принцеса" стане чудовим подарунком. для будь-якого свята.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Happy Life |
| Країна виробник | Китай |
| Блюдце | немає |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Висота | 110 мм |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Діаметр | 80 мм |
| Колір | Жовтий |
| Кришка | Немає |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Ложечка | немає |
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 450 мл |
| Призначення | Універсальне |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ситечко | Немає |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип ємності | Чашка |
| Ширина | 80 мм |
| Гарантія | |
| Гарантія | 14 днів |