Отзывы о компании LUGI
- Комментарий продавца
Тетяна, дякуємо за п'ять зірок) Чекаємо Вас знову у LUGI 💛🤗
ТетянаСделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Володимир, дякуємо за п'ять зірок) Чекаємо Вас знову у LUGI 💛🤗
Володимир О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Євген, дякуємо за п'ять зірок) Чекаємо Вас знову у LUGI 💛🤗
Евгений Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Наталія, дякуємо за п'ять зірок) Чекаємо Вас знову у LUGI 💛🤗
Наталія П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Ольга, дякуємо за п'ять зірок) Чекаємо Вас знову у LUGI 💛🤗
Ольга О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Обслуговування жахливе.
Відправка була через нову пошту, а саме доставка у поштомат.
Нажаль мені прийшлося доплатити за додаткове упакування, тобто моє замовлення було в коробці, плюс його ще раз поклали у коробку та в пусті місця запхали паперу.Мені така доставка обійшлася в більш ніж половина ціни він моєї покупки.
Відправник не контролює відправку замовлення.
Сам товар хороший, термос міцний, тепло тримає.Маришка Я.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Наталія, дякуємо за п'ять зірок) Чекаємо Вас знову у LUGI 💛🤗
Наталія Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Ксенія, дякуємо за п'ять зірок) Чекаємо Вас знову у LUGI 💛🤗
Ксения С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
отримала гірлянду, не подивилась на пошті, вдома ввімкнула світить тільки 2 кольори. Як таке можно відправити? Не рекомендую продавця!!
Виктория Р.

Олексій, дякуємо за п'ять зірок) Чекаємо Вас знову у LUGI 💛🤗