-20%








3 123,75 ₴
2 499 ₴
Машинка для стрижки VGR для стрижки волосся та моделювання контурів зачіски в домашніх умовах і в перукарні. Особливості: акумулятор 1200 мАг, габарити 135х235х70 мм, колір Чорний. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Сталь |
| Керамічне покриття | Ні |
| Гіпоалергенні покриття | Ні |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка для філіровки | Так |
| Бритвене насадка | Так |
| Насадка-тример для носа і вух | Ні |
| Насадка-тример для тіла | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 400 хв |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Щіточка для чищення | Так |
| Дорожній футляр | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Машинка для стрижки VGR 1200 мАг акумулятор|мережа 220 в чорний для дому (HPV671)»