-20%






2 011,25 ₴
1 609 ₴
Повербанк Smartx для зарядки смартфонів планшетів і інших портативних пристроїв поза домом. Особливості: матеріал пластик, акумулятор 10000 мАг, габарити 95х20х190 мм. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Smartx |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 7 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Так |
| Особливості | Дисплей, Бездротова зарядка, Індикатор рівня заряду, Вбудований кабель |
| Роз'єми | USB Type-A, micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Гарантія | |
| Гарантія | 14 днів |