-20%









4 111,25 ₴
3 289 ₴
Форма для випічки TS Kitchen для випікання бісквітів кексів пирогів і хліба в духовці. Особливості: матеріал силікон, габарити 240х240 см, у наборі 11 предметів. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TS Kitchen |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Висота стінок | 40 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Діаметр | 240 мм |
| Загальний об`єм форми | 3 мл |
| Колір | Рожевий |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Матеріал | Силікон |
| Призначення форми | Для пасхи/паски, Для лазаньї, Для пирога, Для кексів/мафінів, Для бісквіта, Для кексу, Для печива, Для хліба |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в наборі | 11 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |