-20%







2 173,75 ₴
1 739 ₴
Форма для випічки TS Kitchen для випікання бісквітів кексів пирогів і хліба в духовці. Особливості: матеріал силікон, габарити 28х28 см, у наборі 8 предметів. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TS Kitchen |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Висота стінок | 60 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Діаметр | 26 мм |
| Загальний об`єм форми | 2 мл |
| Колір | Сірий |
| Конструкція форми | Розбірна |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Матеріал | Силікон |
| Призначення форми | Для пасхи/паски, Для лазаньї, Для пирога, Для кексів/мафінів, Для бісквіта, Для кексу, Для печива, Для хліба |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в наборі | 8 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |