-20%







6 086,25 ₴
4 869 ₴
Намет туристичний Lugi для комфортного розміщення у кемпінгу і туристичному поході. Особливості: габарити 20х20х50 см, колір Хакі. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Країна виробник | Китай |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Колір | Хакі |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Особливості намету/тенту | Водовідштовхувальне просочення, Антимоскітна сітка |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Вага | |
| Вага | 2.3 кг |
| Мінімальна вага | 2.3 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 160 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 20 см |
| Длина в упаковке | 50 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Оксфорд |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Намет туристичний Lugi 20х20х50 см хакі для кемпінгу для риболовлі для туристичних походів (LU-017)»