-20%



3 336,25 ₴
2 669 ₴
Менажниця Yiwu для сервірування закусок сирів мясної нарізки. Особливості: матеріал кераміка, габарити 14х16х65 см, у наборі 3 предметів. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 130 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 160 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Гарантія | |
| Гарантія | 14 днів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 660 мм |
| Кількість у наборі | 3 шт. |
| Тип тарілки | Глибока |