-20%







2 898,75 ₴
2 319 ₴
Салатниця Yiwu для подачі салатів закусок і холодних страв. Особливості: матеріал кераміка, обʼєм 1500 мл, габарити 29х19х30 см. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Висота | 140 мм |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Довжина | 220 мм |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 1500 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 220 мм |