-20%





3 823,75 ₴
3 059 ₴
Марміт Yiwu для підтримки температури гарячих страв під час подачі на столі або банкетній лінії. Особливості: матеріал кераміка, обʼєм 2 л, габарити 28х13х40 см. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.3 кг |
| Вид обладнання | Марміт |
| Джерело живлення | Сухе паливо |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ємностей | 2 |
| Матеріал | Кераміка |
| Матеріал кришки | Скло |
| Об`єм | 2 л |
| Призначення | Для других страв |
| Розташування | Настільне |
| Сфера використання | Для дому, HoReCa |
| Тип кришки | Знімна |
| Форм-фактор | Переносний |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 280 мм |