-20%




4 311,25 ₴
3 449 ₴
Марміт Yiwu для підтримки температури гарячих страв під час подачі на столі або банкетній лінії. Особливості: матеріал кераміка, обʼєм 3 л, габарити 23х52х51 см. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.5 кг |
| Вид обладнання | Марміт |
| Джерело живлення | Сухе паливо |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ємностей | 2 |
| Матеріал | Кераміка |
| Матеріал кришки | Кераміка |
| Об`єм | 3 л |
| Призначення | Для перших страв |
| Розташування | Настільне |
| Сфера використання | Для дому, HoReCa |
| Тип кришки | Знімна |
| Форм-фактор | Переносний |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 230 мм |