-20%


6 373,75 ₴
5 099 ₴
Марміт Yiwu для підтримки температури гарячих страв під час подачі на столі або банкетній лінії. Особливості: матеріал кераміка, обʼєм 4500 мл, габарити 34х12х67 см. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.6 кг |
| Вид обладнання | Марміт |
| Джерело живлення | Сухе паливо |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ємностей | 3 |
| Матеріал | Кераміка |
| Матеріал кришки | Скло |
| Об`єм | 4.5 л |
| Призначення | Для других страв |
| Розташування | Настільне |
| Сфера використання | Для дому, HoReCa |
| Тип кришки | Знімна |
| Форм-фактор | Переносний |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 330 мм |