-20%








2 023,75 ₴
1 619 ₴
Машинка для стрижки VGR для стрижки волосся та моделювання контурів зачіски в домашніх умовах і в перукарні. Особливості: акумулятор 1000 мАг, габарити 185х80х245 мм, колір Хром. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Колір | Хром |
| Кількість насадок | 9 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Бритвене насадка | Так |
| Вага | 0.4 кг |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гіпоалергенні покриття | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Дорожній футляр | Ні |
| Керамічне покриття | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка для філіровки | Так |
| Насадка-тример для носа і вух | Так |
| Насадка-тример для тіла | Так |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Самозагострювальні леза | Ні |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Щіточка для чищення | Так |