-20%






2 273,75 ₴
1 819 ₴
Менажниця Yiwu для сервірування закусок сирів мясної нарізки. Особливості: матеріал кераміка, обʼєм 200 мл, габарити 310х80х325 мм. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Колір | Білий |
| Кришка | Є |
| Кількість секцій | 5 |
| Кількість ярусів | 1 |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Гарантія | |
| Гарантія | 14 днів |