-20%






3 473,75 ₴
2 779 ₴
Креманка Yiwu для подачі десертів морозива й салатів порційно. Особливості: матеріал кераміка, обʼєм 200 мл, габарити 24х14х37 см. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 365 мм |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Білий |
| Кришка | Немає |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Ложечка | є |
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 200 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тип посуду | Креманка |
| Ширина | 230 мм |
| Гарантія | |
| Гарантія | 14 днів |