-20%





3 026,25 ₴
2 421 ₴
Сковорода MGC для смаження тушкування припускання та приготування страв із мʼяса овочів і рибного філе. Особливості: матеріал алюміній, обʼєм 2700 мл, габарити 30х8х50 см. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGC |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Антипригарне покриття | Є |
| Верхній діаметр посуду | 28 (см) |
| Висота стінок | 5.5 см |
| Довжина посуду | 28 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Форма | Кругла |
| Ширина посуду | 28 см |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Вага | 2.25 кг |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Білий |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Товщина дна | 5 мм |
| Товщина стінки | 5 мм |