-20%



2 098,75 ₴
1 679 ₴
Сковорода MGC для смаження тушкування припускання та приготування страв із мʼяса овочів і рибного філе. Особливості: матеріал алюміній, обʼєм 2800 мл, габарити 25х6х28 см. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGC |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Антипригарне покриття | Є |
| Верхній діаметр посуду | 28 (см) |
| Довжина посуду | 28 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка | Немає |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Форма | Кругла |
| Ширина посуду | 28 см |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Вага | 1.24 кг |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Чорний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Товщина дна | 5.5 мм |
| Товщина стінки | 5 мм |