-20%





2 103,75 ₴
1 683 ₴
Сковорода MGC для смаження тушкування припускання та приготування страв із мʼяса овочів і рибного філе. Особливості: матеріал алюміній, габарити 26х8х29 см, у наборі 1 предметів. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGC |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Антипригарне покриття | Є |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Висота стінок | 6.5 см |
| Довжина посуду | 24 см |
| Знімна ручка | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Форма | Кругла |
| Ширина посуду | 24 см |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Вага | 1.75 кг |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Червоний |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Товщина дна | 5 мм |
| Товщина стінки | 5 мм |