-20%






2 098,75 ₴
1 679 ₴
Термос Yiwu для зберігання температури гарячих і холодних напоїв протягом тривалого часу. Особливості: обʼєм 1500 мл, габарити 14х25х14 см, колір Білий. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Колір | Білий |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1500 мл |
| Помповий механізм | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Ручка | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Термос |
| Тип термоса | Питний |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Час збереження холоду | 12 годин |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 840 г |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Ширина горловини | 45 мм |
| Гарантія | |
| Гарантія | 14 днів |