-20%



2 198,75 ₴
1 759 ₴
Термос Yiwu для зберігання температури гарячих і холодних напоїв протягом тривалого часу. Особливості: обʼєм 700 мл, габарити 14х20х15 см, колір Помаранчевий. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 700 мл |
| Помповий механізм | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Ручка | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Термос |
| Тип термоса | Питний |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Час збереження холоду | 12 годин |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Ширина горловини | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |