-20%








2 411,25 ₴
1 929 ₴
Спальний мішок Lugi для ночівлі в кемпінгу походах і туристичних подорожах. Особливості: матеріал ПВХ, габарити 10х10х25 см, колір Зелений. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.5 г |
| Довжина | 190 см |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Ширина | 55 см |
| Комплектація насосом | Немає |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Розкладне спальне місце | Да |
| Вікова група | Для дітей і дорослих |
| Матеріал | ПВХ |
| Тип | Надувне ліжко |
| Наявність насоса | Купується окремо |
| Наявність знімного чохла | Є |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Да |
| Ремонтний комплект | Немає |
| Латка-самоклейка | Немає |
| Сумка для зберігання і транспортування | Немає |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 1900 мм |
| Ширина спального місця | 550 мм |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Спальний мішок Lugi 10х10х25 см ПВХ зелений для туриста для риболовлі (SJ-0084GR)»