-20%






2 073,75 ₴
1 659 ₴
Сковорода Yongkang Jiaqi для смаження тушкування припускання та приготування страв із мʼяса овочів і рибного філе. Особливості: матеріал чавун, обʼєм 1 л, габарити 31х8х45 см. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yongkang Jiaqi |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Верхній діаметр посуду | 24,5 (см) |
| Висота стінок | 4 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка | Немає |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Чавун |
| Матеріал ручок | Чавун |
| Підходить для індукційних плит | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Ні |
| Вага | 2 кг |
| Використання в духовці | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Чорний |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Товщина дна | 5 мм |
| Товщина стінки | 5 мм |