-20%









2 286,25 ₴
1 829 ₴
Спальний мішок Lugi для ночівлі в кемпінгу походах і туристичних подорожах. Особливості: габарити 15х15х1 см, колір Білий. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Довжина ложа | 1850 мм |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Навіс | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Сітка |
| Ширина ложа | 910 мм |
| Габаритні розміри гамака | |
| Вага | 1.9 кг |
| Довжина | 1850 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Комплектація гамака | |
| Матрац | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Гарантія | |
| Гарантія | 14 днів |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Спальний мішок Lugi 15х15х1 см білий для туриста для риболовлі для походу в гори (A27-150)»