-20%






2 311,25 ₴
1 849 ₴
Показати оптові ціниПідсвічник Yiwu для оформлення столу інтерʼєру та створення затишної атмосфери. Особливості: габарити 200х155х510 мм, колір Прозорий. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага підсвічника | 1500 г |
| Висота підсвічника | 380 мм |
| Глибина підсвічника | 55 мм |
| Діаметр підсвічника | 160 мм |
| Діаметр рекомендованої свічки | 20 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість місць для свічок | 5 |
| Матеріал виготовлення | Скло |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Тип рекомендованої свічки | пенькова свічка, довга свічка циліндричної форми |
| Ширина підсвічника | 160 мм |
| Гарантія | |
| Гарантія | 14 днів |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підсвічник Yiwu прозорий у подарунок для романтичної вечері декор інтер’єру (HP-4-14)»