-20%


2 236,25 ₴
1 789 ₴
Підсвічник Yiwu для оформлення столу інтерʼєру та створення затишної атмосфери. Особливості: габарити 40х10х54 см, колір Прозорий. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага підсвічника | 2300 г |
| Висота підсвічника | 725 мм |
| Глибина підсвічника | 20 мм |
| Діаметр підсвічника | 160 мм |
| Діаметр рекомендованої свічки | 20 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Матеріал виготовлення | Скло |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічника | підлоговий |
| Тип рекомендованої свічки | пенькова свічка, довга свічка конусоподібної форми |
| Ширина підсвічника | 160 мм |
| Гарантія | |
| Гарантія | 14 днів |