-20%




3 527,82 ₴
2 822,26 ₴
Підсвічник Yiwu для оформлення столу інтерʼєру та створення затишної атмосфери. Особливості: габарити 27х18х73 см, колір Прозорий. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Вага підсвічника | 3600 г |
| Висота підсвічника | 725 мм |
| Глибина підсвічника | 20 мм |
| Діаметр підсвічника | 200 мм |
| Діаметр рекомендованої свічки | 20 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість місць для свічок | 5 |
| Матеріал виготовлення | Скло |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Тип рекомендованої свічки | довга свічка конусоподібної форми |
| Ширина підсвічника | 200 мм |
| Гарантія | |
| Гарантія | 14 днів |