-20%




2 523,75 ₴
2 019 ₴
Тортівниця Yiwu для подачі тортів десертів кексів і фруктів на свято або до чаю. Особливості: матеріал скло, габарити 40х8х61 см, колір Прозорий. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Багаторівнева | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Скло |
| Наявність кришки | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 300 мм |