-20%




2 123,75 ₴
1 699 ₴
Марміт Yiwu для підтримки температури гарячих страв під час подачі на столі або банкетній лінії. Особливості: матеріал кераміка, обʼєм 1500 мл, габарити 19х12х36 см. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Марміт |
| Призначення | Для других страв |
| Форм-фактор | Переносний |
| Розташування | Настільне |
| Кількість ємностей | 1 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Кераміка |
| Матеріал кришки | Скло |
| Тип кришки | Знімна |
| Матеріал виготовлення підставки | Нержавіюча сталь |
| Джерело живлення | Сухе паливо |
| Об`єм | 1.5 л |
| Вага | 2.16 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 115 мм |