-20%








8 698,75 ₴
6 959 ₴
Випрямляч для волосся Smart для термоукладки волосся і створення зачіски вдома чи в салоні. Особливості: потужність 1300 Вт, габарити 105х75х395 мм, колір Золотистий. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 1.04 кг |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 2.4 м |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Ширина пластин | 100 мм |