-20%








2 328,75 ₴
1 863 ₴
Стайлер для волосся VGR V-493 для комплексної укладки волосся з різними ефектами. Особливості: потужність 1000 Вт, габарити 175х80х335 мм, колір Зелений. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Зелений |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Стайлери повітряні |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Концентратор | Так |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Насадка-щітка | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |