-20%






2 002,50 ₴
1 602 ₴
Стайлер для волосся VGR V-498 для комплексної укладки волосся з різними ефектами. Особливості: потужність 1200 Вт, габарити 14х9х43 см, колір Зелений. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір корпусу | Зелений |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип | Фен-щітка |
| Потужність фена | 1200 Вт |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.75 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Складна ручка | Ні |