-20%








2 848,75 ₴
2 279 ₴
Машинка для стрижки VGR V-695 для стрижки волосся та моделювання контурів зачіски в домашніх умовах і в перукарні. Особливості: акумулятор 2600 мАг, габарити 70х235х135 мм, колір Синій. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 5 |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Максимальна довжина підстригання | 18 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки, Поворотний регулятор |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Вага | 0.7 кг |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.05 м |
| Керамічне покриття | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 300 хв |
| Щіточка для чищення | Так |