-20%








2 623,75 ₴
2 099 ₴
Машинка для стрижки VGR V-696 для стрижки волосся та моделювання контурів зачіски в домашніх умовах і в перукарні. Особливості: акумулятор 2500 мАг, габарити 135х95х235 мм, колір Зелений. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Вага | 0.9 кг |
| Довжина мережевого шнура | 1.45 м |
| Керамічне покриття | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 300 хв |
| Швидкість мотора | 6500 об/хв |
| Ширина леза | 45 мм |