-20%






6 348,75 ₴
5 079 ₴
Кемпінгові меблі Lugi для комфортного облаштування табору на природі. Особливості: колір Сірий. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Кількість персон | 4 |
| Кількість стільців | 4 шт. |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Алюміній |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Склад комплекту | Стіл + стільці без спинки |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Габаритні розміри стільця | |
| Висота сидіння стільця | 390 мм |
| Глибина стільця | 260 мм |
| Ширина стільця | 280 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Гарантія | |
| Гарантія | 14 днів |