-20%







1 973,75 ₴
1 579 ₴
Товар для прибирання Household для прибирання в будинку або офісі. Особливості: матеріал сталь, обʼєм 8 л, габарити 19х25х48 см. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Household |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Помаранчевий |
| Комплектація відром | Є (з віджимом) |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал насадки | Мікрофібра |
| Матеріал ручки | Нержавіюча сталь |
| Наявність механізму віджиму | Є |
| Основне призначення | Для стін, Для підлоги, Універсальне, Для вікон |
| Тип | Швабра з платформою |
| Тип ручки | цілісна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина насадки | 40 см |
| Довжина ручки | 131 см |
| Об`єм відра | 8 л |
| Ширина насадки | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |