-20%

2 923,75 ₴
2 339 ₴
Набір для спецій Yiwu для зберігання спецій солі цукру сушених трав і соусів на кухонній поверхні. Особливості: матеріал скло, обʼєм 350 мл, габарити 10х30х39 см. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Призначення | Універсальна |
| Матеріал | Скло |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Колір | Прозорий |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кількість ємностей | 8 |
| Об`єм | 350 мл |
| Тип | Набір для спецій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |