-20%



3 748,75 ₴
2 999 ₴
Цукерниця Yiwu для подачі цукерок снеків сухофруктів і горішків. Особливості: матеріал порцеляна, габарити 35х12х45 см, колір Білий. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Колір | Білий |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип посуду | Фруктовниця |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 300 мм |
| Гарантія | |
| Гарантія | 14 днів |