-20%




2 161,25 ₴
1 729 ₴
Цукерниця Yiwu для подачі цукерок снеків сухофруктів і горішків. Особливості: матеріал порцеляна, обʼєм 1500 мл, габарити 23х12х24 см. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Колір | Білий |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Порцеляна |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип посуду | Фруктовниця |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 230 мм |
| Гарантія | |
| Гарантія | 14 днів |