-20%

3 248,75 ₴
2 599 ₴
Марміт Yiwu для підтримки температури гарячих страв під час подачі на столі або банкетній лінії. Особливості: матеріал порцеляна, обʼєм 2 л, габарити 27х16х42 см. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Марміт |
| Призначення | Для других страв |
| Форм-фактор | Переносний |
| Розташування | Настільне |
| Кількість ємностей | 1 |
| Форма | Овальна |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Порцеляна |
| Матеріал кришки | Скло |
| Тип кришки | Знімна |
| Матеріал виготовлення підставки | Сталь |
| Об`єм | 2 л |
| Вага | 3 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Висота | 70 мм |