-20%

2 686,25 ₴
2 149 ₴
Марміт Yiwu для підтримки температури гарячих страв під час подачі на столі або банкетній лінії. Особливості: матеріал порцеляна, обʼєм 1300 мл, габарити 23х15х28 см. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Марміт |
| Призначення | Для других страв |
| Форм-фактор | Переносний |
| Розташування | Настільне |
| Кількість ємностей | 1 |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Зелений |
| Матеріал | Порцеляна |
| Матеріал кришки | Скло |
| Тип кришки | Знімна |
| Джерело живлення | Сухе паливо |
| Об`єм | 1.3 л |
| Вага | 2.1 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 170 мм |