-20%


3 198,75 ₴
2 559 ₴
Марміт Yiwu для підтримки температури гарячих страв під час подачі на столі або банкетній лінії. Особливості: матеріал порцеляна, обʼєм 22 л, габарити 27х16х30 см. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Марміт |
| Призначення | Для других страв |
| Форм-фактор | Переносний |
| Розташування | Настільне |
| Кількість ємностей | 1 |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал | Порцеляна |
| Матеріал кришки | Скло |
| Тип кришки | Знімна |
| Джерело живлення | Сухе паливо |
| Об`єм | 22 л |
| Вага | 2.8 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 190 мм |