-20%3 623,75 ₴
2 899 ₴
Спальний мішок Lugi для ночівлі в кемпінгу походах і туристичних подорожах. Особливості: матеріал поліестер, габарити 23х22х70 см, колір Зелений. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Зелений |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Стан | Новий |
| Наявність знімного чохла | Є |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Матеріал | Поліестер |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Комплектація | З чохлом |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 1900 мм |
| Ширина спального місця | 1300 мм |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
| Гарантія | |
| Гарантія | 14 днів |