-20%


1 273,75 ₴
1 019 ₴
Компактний диспенсер із прозорого скла зі складним рельєфним орнаментом. Тонка проробка візерунків та класична форма роблять його чудовим вибором для сервірування святкового столу, фуршетів чи затишних чаювання на веранді.
Особливості:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Верхній діаметр | 170 мм |
| Висота | 480 мм |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Скло |
| Наявність ручки | Ні |
| Нижній діаметр | 170 мм |
| Об`єм | 2000 мл |
| Призначення | Універсальне |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Спосіб закривання | Кришка |
| Тип ємності | Лимонадниця |