



2 111,25 ₴
Солідний діспенсер великого обсягу, виконаний у класичному вінтажному стилі. Завдяки прозорому склу та багатому рельєфному візерунку, ця п'ятилітрова модель виглядає легкою та витонченою, незважаючи на свої значні габарити. Ідеальний вибір для статусних заходів та великих сімейних урочистостей.
Особливості:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Верхній діаметр | 190 мм |
| Висота | 420 мм |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Скло |
| Наявність ручки | Ні |
| Нижній діаметр | 190 мм |
| Об`єм | 5000 мл |
| Призначення | Універсальне |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Спосіб закривання | Кришка |
| Тип ємності | Лимонадниця |