-20%







2 373,75 ₴
1 899 ₴
Туристичний обігрівач Yiwu для обігріву приміщень і тентів під час відпочинку на природі. Особливості: потужність 1300 Вт, габарити 30х25х23 см, колір Чорний. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 1300 Вт |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Тип балона | Цанговий |
| З'єднання балона | Цангові |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 220 мм |