



2 498,75 ₴
Марміт Yiwu для підтримки температури гарячих страв під час подачі на столі або банкетній лінії. Особливості: матеріал порцеляна, обʼєм 2 л, габарити 44х15х30 см. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Марміт |
| Сфера використання | HoReCa, Для дому, Вулична торгівля, Торгові магазини, Fast-food |
| Призначення | Для перших страв |
| Форм-фактор | Переносний |
| Розташування | Настільне |
| Кількість ємностей | 1 |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Порцеляна |
| Матеріал кришки | Скло |
| Тип кришки | Знімна |
| Об`єм | 2 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 70 мм |