-20%








1 561,25 ₴
1 249 ₴
Показати оптові ціниСонячний LED-прожектор – універсальне автономне рішення для зовнішнього освітлення. Вбудована сонячна панель акумулює енергію протягом дня, а вбудований акумулятор живить світильник уночі. Кут нахилу панелі та корпусу регулюється для оптимального захоплення сонця та спрямованого світла. У комплекті пульт дистанційного керування: увімкнення/вимкнення, регулювання яскравості, вибір режимів та таймер. Корпус із захистом від вологи та пилу дозволяє використовувати прожектор на вулиці цілий рік.
Особливості
Рекомендації щодо застосування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків, Для освітлення теплиць, Для освітлення навісів та альтанок, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ганку, Для освітлення парковок, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення терас та балконів |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 154 шт. |
| Потужність | 300 Вт |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Розміри | |
| Висота | 12.5 см |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 3.2 см |