-20%








5 023,75 ₴
4 019 ₴
Показати оптові ціниВуличний світильник Yiwu для облаштування підсвітки присадибної ділянки саду двору або тераси. Особливості: потужність 500 Вт, габарити 37х10х37 см. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 480 шт. |
| Потужність | 500 Вт |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип живлення | Акумулятор, Сонячна батарея |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Розміри | |
| Висота | 30.8 см |
| Довжина | 37 см |
| Ширина | 7.5 см |