-20%








1 873,75 ₴
1 499 ₴
Показати оптові ціниУніверсальна енергозберігаюча стельова LED-лампа із зовнішньою сонячною панеллю. Працює повністю від сонця – жодних витрат на електроенергію протягом року. Ідеально для будинків, дач, гаражів, котеджів, складів та вуличних навісів. У комплекті — світильник, сонячна панель та два пульти дистанційного керування.
Переваги
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 60 Вт |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Сонячна батарея |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Висота | 18.8 см |
| Довжина | 22.1 см |
| Ширина | 5.2 см |