-20%








2 336,25 ₴
1 869 ₴
Показати оптові ціниВуличний світильник Yiwu для облаштування підсвітки присадибної ділянки саду двору або тераси. Особливості: потужність 100 Вт, габарити 37х26х9 см. Поєднує практичність матеріалів і продуману конструкцію для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 100 Вт |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Сонячна батарея |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Розміри | |
| Висота | 22.5 см |
| Довжина | 25.3 см |
| Ширина | 5.8 см |